SEO optymalizacja stron i sklepów internetowych - DAAWWEB Strony internetowe Łódź

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta
SEO

SEO - Search Engine Optimization

Wszystkie nasze strony i sklepy internetowe są zoptymalizowane dla wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja SEO jest to proces zmierzający do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w np: wyszukiwarkach google dla wybranych fraz i słów kluczowych.
P
rzeprowdzamy działania bezpośrednio na stronie lub sklepie internetowym, wpływające na jej budowę, treść i strukturę.
Przeprowadzamy dokładną analizę tekstów, słów kluczowych, tekstów alternatywnych dla grafiki i nagłówków, zawartych na serwisie internetowym.
Działania te mają na celu przyniesienie Państwu jeszcze większych korzyści z zamówionego u nas serwisu internetowego.
Zaufaj nam i zyskaj nowych klientów!

Optymalizacja


Optymalizację strony możemy podzielić na działania związane z modyfikacją treści na witrynie (pod kątem fraz, na które zamierza się prowadzić kampanię) oraz zmianami w kodzie strony. Te czynności nie mają bezpośredniego wpływu na wygląd serwisu.

Kod i struktura

Są to działania w dużej mierze niewidoczne dla użytkownika strony, mające jednak wpływ na jej indeksowanie i klasyfikację w wyszukiwarkach. Są to np.:

1. dostosowanie strony do standardów W3C,
2. oddzielenia warstwy logicznej struktury dokumentu od warstwy jego prezentacji (np. poprzez zastosowanie CSS),
3. poprawa czasu ładowania strony,
4. rozwiązanie problemu powielonej treści, np. poprzez wskazanie wersji preferowanej za pomocą konwertowania kanonicznego z poziomu kodu HTML lub nagłówku HTTP dokumentu,
5. zastosowanie przyjaznych adresów,
6. umożliwienie głębokiego linkowania w przypadku animacji Flash oraz zapewnienie alternatywnej wersji dla przeglądarek, bez wsparcia dla wspomnianej technologii (w tym robotów wyszukiwarek internetowych).

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego